Firemní vína

Chcete dát svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům najevo, že si jich vážíte a nejsou vám lhostejní?

Pokud je vaše odpověď ano, jste tu správně!

Každý zaměstnanec ocení, když slova chvály a ocenění přemění skupenství na to hmotné. Malá a přesto osobitá pozornost udělá opravdový dojem a zajistí pocit zadostiučinění.

Hledáte dárek pro své obchodní partnery a klienty? Výborně, protože každý chce dostávat hezké věci. Dárky, které založíte do šuplíku a nevzpomenete si na ně dalších deset let jsou u nás pasé. To se s originálním vínem s vlastní etiketou zkrátka nemůže stát. Zaprvé se do šuplíku nevejde, za druhé je tak dobré, že se brzy zákazníci podívají na jeho dno a za třetí je lahev tak hezká, že se bude krásně vyjímat na nějakém čestném místě.

Říká se, že víno pomáhá přežít lidem návštěvy příbuzenstva již více než 4000 let, takže vlastně uděláte dobrý skutek a ještě vykouzlíte úsměv a skvělou chuť na rtech. Tři, dva, jedna teď a originální firemní dárek je na světě.

Zkuste to tentokrát jinak a místo propisky, magnetu, flash disku nebo stereotypního bločku darujte originální víno s věnováním. Stylová etiketa na vlastní lahev je trefa! Určitě zabodujete!
Ne nadarmo se vínu říká nápoj králů a víno s logem firmy bude král tuplovaný.


Bílé firemní víno s vlastní etiketou

Zábavný svěží chlapík

Bílé víno je jako pohodový chlapík, se kterým není nuda. Pro někoho se možná nečekaně vyrábí nejen z bílých, ale i z červených, růžových a modrých hroznů. Hm, napadlo vás někdy, proč se říká bílé víno, když je vlastně žluté nebo zlatavé?

Červené dárkové víno s vlastní etiketou

Silný a drsný chlápek

Červené víno vás obejme jako drsná chlapská náruč, ze které načerpáte kromě dobré nálady i sílu. Patro vám příjemně polechtá tříslovinami, chřípí roztáhne intenzivní vůní a tělem rozlije příjemné teplo. Široké spektrum odstínů červené vínu dodají výhradně modré hrozny.

Růžové reklamní víno s vlastním potiskem

Letní povaleč

Růžové víno je jako typický letní povaleč. Skvěle se cítí všude, kde to žije a kde je zábava. Růžová je nejskloňovanější vinná barva posledních let. Proč? Máloco vás v parném létě osvěží tak příjemně jako vychlazené „roséčko“. Základem těchto vín jsou modré hrozny.

Oranžové dárkové víno s potiskem etikety

Charizmatický zadumaný muž

Oranžové víno je jako charizmatický, zadumaný muž. Představuje návrat k tradicím, kdy dlouhé ležení na slupkách bílých bobulí zbarvilo víno do oranžova, dodalo mu třísloviny, intenzivní chuť i vůni. Tato vína nechejte po otevření láhve pořádně vydýchat!

S cukrem, nebo bez?

Je to jen a jen na vás. Mezi suchými víny, která se z lahví sypou jako piliny, a sladkými jako cukrkandl, stojí naštěstí dva kompromisy.

Suché

Na suché víno se můžete spolehnout. Obsahuje maximálně čtyři gramy zbytkového cukru na litr. V chuti je výraznější, příjemně kyselé a dobře se pije celý večer.

Polosuché

S polosuchým vínem se to taky dobře táhne až do rána bílého. Obsahuje max 12 g zbytkového cukru na litr a kyselinky nejsou tak dominantní.

Polosladké

Proč si občas neosladit život, že? Polosladké víno obsahuje max 45 g zbytkového cukru na litr, což jej výrazně odlišuje od polosuchého.

Sladké

Sladké víno někoho okouzlí a ten jeho kouzlu mu podlehne, jiný ani za nic. Obsahuje minimálně 45 gramů zbytkového cukru na litr.

A odkud naše vína pochází?

Vinařství Volařík

Píle, pokora a láska k vínu charakterizují úžasná vína z ikonických tratí známého vinařství.

Cílí hlavně na přívlastková bílá vína, která doplňují rosé a sekty. Získalo bezpočet ocenění doma i v zahraničí včetně tří prestižních titulů Vinař roku, sedmi Králů vín za nejlepší kolekci a čtyř championů Valtických vinných trhů.

Vinařství Žůrek

Na vínorodém Slovácku poctivě a s láskou hospodaří několikátá generace vinařského rodu Žůrků.

Jejich specialitou jsou přívlastková vína v bohaté odrůdové skladbě a několika kolekcích, která sbírají ocenění na domácích i mezinárodních výstavách. Vlajkovou lodí jsou odrůdy Rulandské bílé a šedé a červený Neronet.

Vinařství Spielberg

Kdyby toto vinařství znal proslulý americký režisér Steven Spielberg, nepil by určitě nic jiného.

Výjimečná vína od Vinaře roku 2017 mají základ v důsledné ekologii ve vinohradech a šetrnosti při zpracování. K nejúspěšnějším vínům patří Ryzlink rýnský i vlašský, Pinot blanc, gris i noir, Frankovka, Cabernet Cortis a Zweigeltrebe.

Vinařství Mikrosvín

Vinařství bez kompromisů. Má historii a jedinečnou cestu, kterou si samo vyšlapalo.

Tamější srdcaři jsou hrdí na terroir a výhradně vlastní hrozny. Dobře vědí, že jen ze špičkové suroviny může být skvělé víno. Hospodaří kolem Pálavy a v Dunajovských kopcích. Co viniční trať, to pojem, který nenechá chuťové buňky v klidu.

Vinařství Lahofer

Silnou vinařskou tradici vín ze Znojemska povýšili o nejmodernější vinařské technologie.

Všechna vína z hlavních středoevropských, s výjimkou francouzských, jsou z vlastních hroznů. Kromě osvědčených řad vinařství vychází vstříc těm, kteří se nemohou dočkat mladých vín. Svěží Mladý Lahofer a Mladá Lahoferka nikdy nezklamou.

Vinařství Vican

Barevné a pozitivní rodinné vinařství, plné slunce z jihomoravského Podpálaví.

Je to vinařství mladé, ale moc šikovné. To ho dovedlo až k titulu Vinařství roku 2019. Víno tam zraje v tradičních dřevěných sudech a zcela přírodně a bez síry v keramických nádobách kvevri. Na své si přijdou i milovníci „vlašáků“ a přírodně sladkých vín.

Které víno je nejlepší? To z cizího sklepa. To z našich sklepů! Máte opravdu z čeho vybírat. Vaši firemní partneři štěstím zaplesají. Uvidíte, že dárkové víno s vlastní etiketou zaujme a hlavně zachutná. Už stará pravda říká, že víno dělá každodenní život jednodušší, méně uspěchaný, s menším napětím a větší tolerancí. To je to, co chce v hektické moderní době každý z nás.

A víte co je benefit s velkým “B”? Že si naše reklamní víno můžete dát do daní s nárokem na odpočet DPH.

Vybírejte z množství kvalitních vín od těch nejlepších vinařů! V nabídce je například i tiché víno, což je odrůda, která nešumí a je klidná jako hladina. A co je cool? Mají nulovou spotřební daň!