Etikety na víno

Etiketa je buď základní stavební kámen úspěšné komunikace, nebo štítek či lístek s informacemi.

U firemního vína můžeme vlastně oba významy spojit do jednoho.

Tím, že někoho obdarujete osobním dárkem splníte jedno ze základních pravidel slušného chování a navíc dárku propůjčíte část vašeho “já”, vaši firemní identitu. Je to zkrátka originální viněta co má styl! Fantazii se meze nekladou. Můžete si nechat vytvořit víno s firemní etiketou, dárkové víno nebo například dárkové krabice na víno.  Vánoce, výročí, narozeniny, to vše mohou být příležitosti, pro vaše nové originální dárky. Dárkové víno s věnováním je cesta k úspěchu. Špatných dárků už bylo až až. Čeká vás velký den a chcete hostům darovat něco na památku? Co takhle etiketa na svatební víno? je to pozornost, která potěší jak vinaře, tak i sběratele trofejí. Tak hurá pod čepec!

Oblá etiketa

Oblá etiketa na lahev vína s vlastním
potiskem lahve

Hranatá etiketa

Hranatá etiketa na lahev vína s vlastním potiskem lahve

Erb

Etiketa ve tvaru erbu na lahev vína s vlastním potiskem lahve

Kruhová etiketa

Kruhová etiketa na lahev vína s vlastním potiskem lahve

Darujte něco co má vyšší smysl. Víno s příběhem. Přemýšlejte nad tím, co dáváte. Objednejte celistvost. Firemní víno jako symbol jednoty a spojení.

Co by bylo víno bez etikety? Jedna velká neznámá. A vědělo se to už ve starověkém Egyptě, kde víno označovali přímo na amforách. Každý chce přece vědět co pije a kdo to vyrobil.

Viněta je nepostradatelnou součástí marketingu v každém vinařství. Kreativitě se zde meze nekladou, a to obzvláště u dárku, který má potěšit a zaujmout zároveň. Dejte vínu co mu sluší – pořádnou dávku informací, které vaši firmu hrdě odprezentují.